Тернопільський центр народної творчості - Головна сторінка
Інформація
Вітаю Вас: Гость

Середа,
29.03.2017, 10:24

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"
ip: 54.161.138.15

Реєстрація Вхід
Зайти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всіх відвідувачів
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Юридична адреса Центру творчості: вул. Медова, 3, м. Тернопіль, 46008  тел./факс (0352) 25-28-75, E-mail: Ternopil_omcnt@ukr.net

 

Лауреати обласного конкурсу читців Шевченкового слова

Борітеся – поборете - 2017 р.

МИСТЕЦЬКА НАДІЯ

Лауреат І ступеня – Мізюк Діана (Борщівська школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Павлусяк Кароліна (Збаразький районний комунальний будинок культури)

Лауреат ІІІ ступеня – Пудик Павло (Борщівська школа мистецтв)

 

ВИКОНАВЦІ АМАТОРИ

Лауреат І ступеня – Озарко Микола (Бучацький районний комунальний будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – Гаврилишин Неоніла (Великогаївська сільська рада с.Красівка)

Лауреат ІІІ ступеня – Сендзюк Андрій (Заліщицький районний будинок культури)

 

ВИКОНАВЦІ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Лауреат І ступеня – Токар Олена (Теребовлянське вище училище культури)

Лауреат ІI ступеня – Кіпіш Катерина (Теребовлянське вище училище культури)

Лауреат ІII ступеня – Гонзул Зоряна (Теребовлянське вище училище культури)

 

ВИКОНАВЦІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Лауреат І ступеня – Палига Тетяна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Лауреат ІІ ступеня – Фестрига Роман (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Лауреат ІІІ ступеня – Кибало Діана (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

 

“АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ”

Лауреат І ступеня – народний аматорський театральний колектив (Кременецький районний будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – тріо читців у складі Михайлюк Олі та Юлі, Личак Яни (Козівський районний будинок культури)

Лауреат ІІІ ступеня – драматичний колектив с.Шляхтинці (Байковецька ОТГ)

СКЛАД ЖУРІ

Обласного конкурсу читців Шевченкового слова

“Борітеся – поборете”

ВАНЮГА Людмила Степанівна – доцент кафедри театрального мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат мистецтвознавства, голова журі

ЗАЯЦЬ Наталія Миколаївна – завідувач відділу режисури Теребовлянського вищого училища культури, відмінник освіти України, заступник голови журі

ПИТЕЛЬ Мар’яна Ігорівна – методист театрального жанру Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, секретар журі

Члени журі

ВАСИЛИШИН Маргарита Михайлівна – викладач сценічної мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

ГАЧЕВСЬКА Світлана Полікарпівна – заступник директора Тернопільського обласного методичного центру народної творчості

ІНФОРМАЦІЯ

про обласний фестиваль кобзарського мистецтва «Кобза»


26 березня 2017 року в Українському домі «Перемога» міста Тернополя відбувся обласний фестиваль кобзарського мистецтва «Кобза». Організатори фестивалю: управління культури Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільський обласний методичний центр народної творчості, Тернопільський обласний осередок Національної спілки кобзарів України.

В програмі фестивалю: виставка кобзарського мистецтва, організована Тернопільським обласним осередом НСКУ (голова осередку Марія Євгеньєва), круглий стіл «Українське кобзарське мистецтво: сучасне і майбутнє» за участю голови Національної Спілки кобзарів України, професора, народного артиста України Володимира Єсипка, викладачів класу бандури та керівників ансамблів і капел бандуристів області.

У святковому концерті фестивалю «Кобза» взяли участь: бандуристка Анжеліка Желіба з Монастириська, кобзар Юрій Баришовець зі Збаража, студентка Київського Національного університету культури, торбаніста Марина Віксніна, студентка ІІ курсу Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької, бандуристка Марія Корчак, дует бандуристок Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у складі Віти Ткачук та Вікторії Єрке, бандуристка з міста Тернополя Ірина Кріль, народний артист України Володимир Єсипок, ансамбль бандуристок «Веснянка» Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької, керівник Ірина Турко, ансамбль бандуристів Тернопільської комплексної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети, керівники Людмила Грам’як та Олеся Палига, зразковий аматорський ансамбль бандуристів Острівської дитячої музичної школи
«Диво-струни», керівник Лариса Атаманчук, зразкова аматорська капела бандуристів Заліщицької дитячої музичної школи та районного будинку народної творчості, керівник Галина Федорчук, народна аматорська мішана капела «Мрія» Чортківського РБК імені Катерини Рубчакової, керівник Оксана Морозюк, народна аматорська капела бандуристів Кременецького районного будинку культури, керівник Ірина Харамбура, Струсівська заслужена капела бандуристів України «Кобзар», керівник – заслужений працівник культури України Ігор Козак.

Організатори фестивалю щиро вдячні меценатам, а саме: благодійному фонду «Подоляни», президент фонду Тетяна Чубак, Тернопільському обласному кошу імені Дмитра (Байди) Вишнівецького, наказний атаман генерал-хорунжий Українського козацтва Володимир Мосейко, Українській дирекції з питань організації та проведення концертів і фестивалів, директор західної філії Василь Карапулько, обласній організації профспілки працівників культури України, голова Забігайло Лариса Аркадіївна.

Фестиваль організували задля відродження, збереження та популяризації кобзарського мистецтва, втілення в життя ідеї національно-патріотичного виховання української молоді на кращих зразках народної та сучасної української пісні.

Провідний методист Тернопільського

обласного методичного центру

народної творчості                Іван ВИСПІНСЬКИЙ

Годинник
Київ
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Прогноз погоди

Тернопіль © 2017
Хостинг від uCoz