Інформація
Вітаю Вас: Гость

Четвер,
23.11.2017, 12:22

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"
ip: 54.224.187.45

Реєстрація Вхід
Зайти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всіх відвідувачів
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Головна » 2017 » Березень » 27 » Обласний конкурс читців Шевченкового слова "Борітеся- поборете"
12:53
Обласний конкурс читців Шевченкового слова "Борітеся- поборете"

Лауреати обласного конкурсу читців Шевченкового слова

Борітеся – поборете

МИСТЕЦЬКА НАДІЯ

Лауреат І ступеня – Мізюк Діана (Борщівська школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Павлусяк Кароліна (Збаразький районний комунальний будинок культури)

Лауреат ІІІ ступеня – Пудик Павло (Борщівська школа мистецтв)

 

ВИКОНАВЦІ АМАТОРИ

Лауреат І ступеня – Озарко Микола (Бучацький районний комунальний будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – Гаврилишин Неоніла (Великогаївська сільська рада с.Красівка)

Лауреат ІІІ ступеня – Сендзюк Андрій (Заліщицький районний будинок культури)

 

ВИКОНАВЦІ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Лауреат І ступеня – Токар Олена (Теребовлянське вище училище культури)

Лауреат ІI ступеня – Кіпіш Катерина (Теребовлянське вище училище культури)

Лауреат ІII ступеня – Гонзул Зоряна (Теребовлянське вище училище культури)

 

ВИКОНАВЦІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Лауреат І ступеня – Палига Тетяна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Лауреат ІІ ступеня – Фестрига Роман (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Лауреат ІІІ ступеня – Кибало Діана (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

 

“АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ”

Лауреат І ступеня – народний аматорський театральний колектив (Кременецький районний будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – тріо читців у складі Михайлюк Олі та Юлі, Личак Яни (Козівський районний будинок культури)

Лауреат ІІІ ступеня – драматичний колектив с.Шляхтинці (Байковецька ОТГ)

СКЛАД ЖУРІ

Обласного конкурсу читців Шевченкового слова

“Борітеся – поборете”

 

ВАНЮГА Людмила Степанівна – доцент кафедри театрального мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат мистецтвознавства, голова журі

 

ЗАЯЦЬ Наталія Миколаївна – завідувач відділу режисури Теребовлянського вищого училища культури, відмінник освіти України, заступник голови журі

ПИТЕЛЬ Мар’яна Ігорівна – методист театрального жанру Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, секретар журі

Члени журі

ВАСИЛИШИН Маргарита Михайлівна – викладач сценічної мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

ГАЧЕВСЬКА Світлана Полікарпівна – заступник директора Тернопільського обласного методичного центру народної творчості

Переглядів: 47 | Додав: omcnt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Київ
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Прогноз погоди

Тернопіль © 2017
Хостинг від uCoz