Інформація
Вітаю Вас: Гость

Четвер,
23.11.2017, 12:21

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"
ip: 54.224.187.45

Реєстрація Вхід
Зайти на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всіх відвідувачів
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Головна » 2017 » Травень » 29 » „Тернопільська танцювальна весна-2017”
14:04
„Тернопільська танцювальна весна-2017”

Обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

„Тернопільська танцювальна весна”

 

20 травня 2017 року в Тернопільському міському палаці культури „Березіль” імені Леся Курбаса відбулося феєричне свято танцю — обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва „Тернопільська танцювальна весна” (сучасна хореографія). Його організаторами є управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільський обласний методичний центр народної творчості.

Учасниками феєричного дійства стали 15 хореографічних колективів нашої області та міста Тернополя, а це майже 350 танцюристів. Серед них:

  • зразковий аматорський ансамбль класичного танцю „Перлина” Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети, балетмейстер Світлана Рудак;
  • зразковий аматорський ансамбль танцю “Орхідея” Вишнівецького міського будинку культури Збаразького району, балетмейстер Оксана Пілярчук;
  • зразковий аматорський ансамбль танцю „Візерунок” клубу села Баворів Великогаївської ОТГ, балетмейстер Наталія Гевко;
  • зразковий аматорський ансамбль танцю „Дивоцвіт” Зборівського районного будинку культури, балетмейстер Анна Сипень;
  • зразковий аматорський ансамбль танцю „Калина” будинку культури села Улашківці, балетмейстер Галина Сензюк;
  • танцювальний колектив „Веснянка” будинку культури села Чернихів Зборівського району, балетмейстер Лариса Лірська;
  • мистецько-хореографічна студія „Перлина” Бучацького районного будинку культури, балетмейстер Ірина Юрків;
  • дитячий хореографічний колектив „Росинка” Борщівської школи мистецтв, балетмейстер Зоя Сушко;
  • хореографічна студія „Арт” Бучацького районного будинку культури, балетмейстер Арсен Хрістов;
  • дитячий хореографічний колектив „Золотко” Більче-Золотецької дитячої музичної школи Борщівського району, балетмейстер Зоя Сушко;
  • народний аматорський ансамбль танцю „Орієнталь” Кременецького районного будинку культури, балетмейстер Іванна Запольська;
  • ансамбль народного танцю „Галичанка” Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети, балетмейстер Євдокія Тимошенко;
  • студія сучасного танцю „Стиль” Тернопільського міського палацу культури, балетмейстер Тимофій Шивіла;
  • ансамбль танцю „Калиновий цвіт” Острівської музичної школи Тернопільського району балетмейстери Ліна Горбунова і Ольга Крамаш;
  • дует «Мікс Коктель» Борщівської школи мистецтв у складі Меліси Сушко та Ростислава Богданюка, балетмейстер Зоя Сушко.

У конкурсній програмі колективи виконали понад 30 хореографічних композицій, серед яких: сучасні, бальні, класичні танці, стилізовані постановки, тематичні хореографічні полотна, уривки з балетів, сюжетні картинки та багато інших.

Оригінальність сценічного задуму, драматургію, режисуру та архітектоніку твору, цілісність та відповідність хореографічної лексики, музичного супроводу та сценічного костюма, рівень виконавської майстерності та сценічної культури оцінювало високоповажне журі, яке очолила викладач-методист вищої категорії Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, балетмейстер народного аматорського ансамблю танцю “Каскад”, відмінник освіти України – Кучерява Олександра Аркадіївна, заступник голови журі – викладач-методист вищої категорії Теребовлянського вищого училища культури, балетмейстер ансамблю сучасно-класичного танцю “Дивертисмент”, відмінник освіти України – Краківська Ірина Валентинівна, секретар журі – провідний методист хореографічного жанру Тернопільського обласного методичного центру народної творчості – Горбунова Ліна Леонідівна, члени журі: заступник директора Тернопільського обласного методичного центру народної творчості – Гачевська Світлана Полікарпівна, головний спеціаліст відділу культури, охорони культурної спадщини управління культури обласної державної адміністрації – Натолочний Ігор Володимирович, балетмейстер народного аматорського ансамблю бального танцю “Альянс” Тернопільського міського палацу культури “Березіль” імені Леся Курбаса, вчитель-методист, суддя вищої категорії – Полигач Ольга Андріївна, директор Тернопільського обласного методичного центру народної творчості – Сушко Володимир Ігорович.

Цьогоріч конкурс відбувся у номінації сучасна хореографія, І вікова категорія.

Лауреатом Гран-прі став зразковий аматорський ансамбль танцю “Орхідея” Вишнівецького міського будинку культури Збаразького району (балетмейстер Пілярчук Оксана) та отримав грошову винагороду у сумі дві з половиною тисячі гривень.

Диплом І ступеня здобув зразковий аматорський ансамбль класичного танцю „Перлина” Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети (балетмейстер Світлана Рудак).

Друге місце розділили дует «Мікс Коктель» Борщівської школи мистецтв у складі Меліси Сушко та Ростислава Богданюка (балетмейстер Зоя Сушко) та народний аматорський ансамбль танцю „Орієнталь” Кременецького районного будинку культури (балетмейстер Іванна Запольська).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: дитячий хореографічний колектив „Золотко” Більче-Золотецької дитячої музичної школи Борщівського району (балетмейстер Зоя Сушко), ансамбль народного танцю „Галичанка” Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети (балетмейстер Євдокія Тимошенко) та ансамбль танцю „Калиновий цвіт” Острівської музичної школи Тернопільського району (балетмейстери Ліна Горбунова і Ольга Крамаш).

Почесним членом журі цього річ був викладач-методист вищої категорії Теребовлянського вищого училища культури ГОРДІЙ Любомир Романович, супутник життя, ідейний натхненник, відомої на теренах нашої області засновниці руху мажореток Галини Володимирівни Гордій. За кращу хореографічну постановку - «Діти за мир у всьому світі», він вручив іменний приз пам’яті Галини Гордій балетмейстеру колективу-переможця – Пілярчук Оксані.

Грамоту за високу виконавську майстерність здобув зразковий аматорський ансамбль класичного танцю „Перлина” Тернопільської обласної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети (балетмейстер Світлана Рудак).

Грамоти за кращий сценічний костюм отримали дитячий хореографічний колектив „Росинка” Борщівської школи мистецтв (балетмейстер Зоя Сушко) та зразковий аматорський ансамбль танцю „Візерунок” клубу села Баворів Великогаївської ОТГ (балетмейстер Наталія Гевко).

Грамотами за оригінальність балетмейстерського задуму нагороджені народний аматорський ансамбль танцю „Орієнталь” Кременецького районного будинку культури (балетмейстер Іванна Запольська) та зразковий аматорський ансамбль танцю „Дивоцвіт” Зборівського районного будинку культури (балетмейстер Анна Сипень).

Конкурсанти, які не вибороли призові місця, нагороджені подяками за участь.

Гала-концерт фестивалю-конкурсу відбувся на Театральному майдані і розпочався калейдоскопом танців-візиток — короткометражних хореографічних замальовок.

Нагороди „Тернопільської танцювальної весни” та пам'ятні дарунки вручали члени журі обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва.

Закінчився Гала-концерт яскравим флеш-мобом «Time», який підготувала випускниця Теребовлянського вищого училища культури Ольга Крамаш та виконала разом з усіма учасниками «Тернопільської танцювальної весни».

 

провідний методист

хореографічного жанру

Тернопільського обласного

методичного центру народної творчості

Ліна Горбунова

Переглядів: 40 | Додав: omcnt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Київ
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Прогноз погоди

Тернопіль © 2017
Хостинг від uCoz